Hoofdmenu
  • Home
  • Algemene informatie
  • Paardrijlessen
  • Duinritten
  • Wedstrijden
  • Startlijsten
  • Ponykampen
  • Contact
  • Route
  • Sitemap
Fun
  • Laatste Nieuws
  • Activiteitenagenda
  • Paard van het jaar 2011
  • Paard van de maand
  • Nieuwste foto's
  • In the picture
  • Paarden archief
  • Even voorstellen
  • Les in de spotlight
  • Hoef info
  • Links
  • Gastenboek
Leasers
  • Laatste nieuws
  • Informatie over leasen
  • Vrij om te leasen
  • Dubbele lessen
  • Fotoboek
Stemmen
busyLoading Poll...
Foto Flits
buddy.jpg
Wie is er online
We hebben 26 gasten online
Share
Twitter
Download SocButtons

Lease-informatie

 

Wat betekent "leasen?"

Leasen betekent huren, maar dan voor een lange tijd. Je huurt van de manege een paard of een pony voor onbeperkte tijd.
Je kunt dus niet een paard of pony voor een paar maanden leasen. Eigenlijk is leasen hetzelfde als een eigen paard of pony
hebben. Het enige verschil is dat de manege "eigenaar" van het dier blijft. Omdat de manege eigenaar van het dier blijft zijn
er een aantal regels waaraan de "leaser" zich moet houden.

 

Wie kan er een paard of pony leasen?

Het leasen van een paard of pony brengt verpichtingen met zich mee.
Je zult, net zo als een eigen paard of pony, het dier moeten verzorgen.
Je moet dagelijks je dier poetsen, rijden, je tuigen onderhouden enzovoort.

Om er zeker van te zijn dat je het dier goed zal verzorgen moet de manege je kennen. Bijna alle leasers zijn vaste lessers bij de manege.
Leasen is, net zoals het hebben van een eigen paard, niet goedkoop. Je zult er dus voor moeten zorgen dat je iedere maand de kosten hiervoor aan de manege betaalt.

De manege heeft ook "gedeelde" leaseconstructies.
Je kunt dan samen met een ander een paard of pony leasen. Je maakt dan afspraken over de dagen dat jij het dier rijdt en verzorgt. Natuurlijk zijn dan de kosten voor zo'n gedeelde leaseconstructie per persoon lager. Je zult dan ongeveer de helft van de kosten moeten betalen.

De manege heeft een beperkt aantal dieren die geschikt zijn voor leasen.
Meestal zul je even moeten wachten.


Mighty Mo gemaakt in pastel door Irene de Weerdt

 


Wat zijn de kosten?

Het leasen van een paard of pony brengt vaste kosten met zich mee. Zo zal je maandelijks aan de manege het overeengekomen leasebedrag moeten betalen.

Dit bedrag wordt bepaald door de leaseconstructie en de kwaliteiten van het dier. Een indicatie is ongeveer EURO 270,-- per maand voor een paard.
Dan heb je nog andere kosten.

We noemen er een paar:

  • De meeste ruiters willen een eigen zadel en hoofdstel.

  • Verzorgingspullen

  • (Winter/zomer/stal) dekens

  • Eventueel hoefbeslag

 

 

Welke kosten worden door de manege gedragen?

De manege draagt zorg voor de stalling, het voer, uitmesten, "gewone" veeartskosten en de standaard hoefsmidkosten.

Wat kan ik met mijn leasepaard/pony doen?

Je kunt zo veel rijden als je wilt. De manege heeft twee binnenmanege's en een buitenmanege. Als er geen les wordt gegeven
kun je gebruik maken van deze rijfaciliteiten. De manege ligt aan de duinrand dus kan je onbeperkt buitenritten maken.
Je hebt voor het duingebied dan wel een jaarkaart nodig.

Nog meer informatie?

Ben je geïnteresseerd in het leasen van een paard of pony en wil je nog meer weten over de mogelijkheden?
Bel ons op tijdens onze openingstijden: 072-506 5840.

Downloaden regelgeving en algemene informatie voor leasers

Wil je de algemene informatie en regelgeving uitprinten of opslaan? Klik op de download button om de regelgeving in pdf te bekijken.

Download_off

Je moet wel Acrobat Reader op je computer hebben geïnstalleerd. Anders kan je de lijst niet bekijken of printen. Het programma "Acrobat Reader" is gratis te downloaden
mocht je het nog niet hebben. Je kunt dit programma op site van Adobe krijgen. Het adres is:
http://www.adobe.nl/products/acrobat/

 

 

 
Share to Facebook Share to Twitter 
PGT SocialWeb - Copyright © 2010 by pagit.eu

Copyright © 2011 - Manege de Hoef - All Rights Reserved.

Webdesign by Puck van den Berg